Kadir KAYA

SET KARGO PARSİYEL TAŞIMACILIK

Proje Taşımacılığı

PROJE TAŞIMACILIĞI


SET KARGO proje taşımacılığı hizmetleriyle; gabari dışı kabul edilen ağır ve hacimli yükleri ideal zaman ve maliyetler dahilinde istenilen noktaya ulaştırmaktadır. Müşterilerine sunduğu şeffaf fiyat politikası ile izlenebilir maliyetler yaratan Ekol, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmektedir.

İstenilen Her Nokta ve Süreçte Sektörlere Özel Çözümler

Enerji, endüstri, inşaat, petrol, gaz ve madencilik gibi sektörler için proje taşımacılığı hizmeti veren Ekol, sahip olduğu tecrübeli uzman kadrosu, güvenilir ve güçlü partner ağı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çözümler üreterek iş planlarını ortaya koymakta ve kaynak yönetim stratejileri geliştirerek uygulamaktadır.

Ekol’den Baştan Sona Proje Taşımacılığı Hizmeti

Ekol proje taşımacılığı alanında hizmet sunarken; müşterilerine aynı zamanda dış ticaret mevzuatı desteği vermekte, lokal bilgilendirmelerde bulunmaktadır.

Ekol’ün proje taşımacılığı kapsamında sunduğu hizmetler arasında multimodel – kombine, heavy cargo çözümleri, depo ve aktarma çözümleri, lashing, malzeme sabitleme ve paketleme, sipariş izleme (order monitoring), vinç, survey ve emtea sigortası, belge akışı (post delivery), CMR ve FBL, route survey de yer almaktadır.

Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığında İhtiyaca Göre Taşıma Çözümleri

Transit süre, ürün özelliği, çıkış ve varış noktaları gibi kriterleri göz önünde bulunduran Ekol, müşterilerine uygun olan kara, hava, deniz, demiryolu ve Intermodal taşıma seçeneklerini sunmaktadır. Ekol proje taşımacılığı kapsamında liman operasyonları ve vinç organizasyonlarını da yürütmektedir.